niedziela, 26 czerwca 2011

TROLLBEADS

Wykonałam ostatnio na  zamówienie bardzo ciekawy kuferek. Odezwała się do mnie miłośniczka koralików marki Trollbeads, która potrzebowała szkatułki na swoją bogatą kolekcję beadsów. Pani Edyta miała już własną wizję wyglądu szkatułki: wybrała motywy, które maja być zamieszczone oraz kolorystykę (biała perła + czerń). Trzeba to było tylko skonfrontować z moimi możliwościam. Powstał oto taki kufer:Największym wyzwaniem dla mnie okazało się zamieszczenie motywów na perłowej farbie. Użyłam do tego medium Transfer Glaze firmy Dala. Nie powiem, żeby zostosowanie tego preparatu w tym przypadku powaliło mnie na kolana. Musiałam się nieźle napracować, żeby doprowadzić boczne ścianki i tył do takiego wyglądu.

Generalnym warunkiem, jaki musiał spełnić kuferek, było oczywiście umieszczenie patyczków, na które można nawlec koraliki. Nie udało mi się dostać szkatułki już z gotowymi patyczkami, więc musiałam skorzystać z pomocy fachowca:)który je dorobił. Zgodnie z życzeniem Pani Edyty podzieliłam również przegródkami dużą szufladę
Ciekawie jest zmierzyć się z takim wyzwaniem i myślę, że powstanie więcej tego typu szkatułek:) Nie widziałam takich w Polsce, a rzeczywiście jest problem z przechowywaniem beadsów w zwykłych pudełkach.

1 komentarz:

  1. Piękna ta szkatułka <3 marzy mi się takie cudo!Mój pełen zachwyt!!

    OdpowiedzUsuń