poniedziałek, 30 maja 2011

Zmotoryzowany Patryk

Komplet zrobiony dla siostrzeńca jako prezent gwiazdkowy. W takim troszkę oldschoolowym stylu. Do jego ozdobienia użyłam motywów zarówno z papieru do decoupage, jak i serwetki ryżowej. Całość wylakierowana na głęboki mat. Tak prezentuje się komplet:


Duży kufer 
Na prawdę duży kufer (40 x 30 x 24 cm), który mam nadzieję pomieści duuuużo zabawek:) 

Bardzo podoba mi się pomysł z umieszczeniem tabliczki z przodu. Kuferek nabrał takiej trójwymiarowości. Pewnie jeszcze to wykorzystam.Jak zwykle solidne przecierki:)


Na wieku dużego i małego kufra jest siateczka delikatnych spękań. 


Mniejszy kufer
Mniejszy kuferek (20 x 30 x 14 cm), np. na małe samochodziki 

Wieszaczki 
I jeszcze 5 małych, drewnianych wieszaczków. Są 2-stronne: z 1 strony motyw samochodzików, z 2- imię otoczone skromnym, wypukłym reliefem (nie wiem czy zdjęcie dobrze to ukazuje). Haczyk wykończony atłasową tasiemką.


3 komentarze:

  1. Śliczne. Na pewno nie tylko na siostrzeńcu zrobił wrażenie. Zazdroszczę talentu. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam takie mocne przecierki.. sama tez przerabiam meble :-) ale kufer zrobił na mnie wrażenie ..Serwetki dobrane rewelacyjnie! Bede do Ciebie zaglądać!

    OdpowiedzUsuń
  3. Edith wgapiam się i przestać nie mogę! Wszystko jest po prostu cudowne!!! Niesamowite motywy... Sama często robię takie duże kufry i podziwiam Cię bo dobrze wiem jak dużo pracy z nimi jest. Świetne motywy samodzików! Podpowiedz skąd one są? To serwetka czy papier? Jeszcze się z nimi nie spotkałam a są naprawdę urocze!

    OdpowiedzUsuń