poniedziałek, 28 lutego 2011

~Różane Pasiaczki~


 Romantyczny, pastelowy komplecik w paseczki. 
Najpierw powstało kanciaste pudło. Jest wykonane z tektury. Miałam w nim zapakowany prezent pod choinką,  a że okres świąteczny minął to trzeba było zmienić szatę pudełka, która wcześniej była w śnieżynki i gwiazdki. Po prostu pudełko się przeterminowało:) Teraz jest całoroczne.


Pierwszy raz robiłam paski przy pomocy taśmy malarskiej, ale na tekturowym, oklejanym pudełku nie był to dobry pomysł, więc wszystkie niedoskonałości zatuszowałam oczywiście konturówką:)


Jak na razie w pudle przechowuję ślubne papierzyska, żeby wszystko było w jednym miejscu, a powoli zbiera się trochę tego. 


Tło nie jest idealnie białe, ma szare "mazajki", żeby nadać mu "głębi". 


Tak mi się spodobało to shabby chic`owe pudełko, że postanowiłam do niego coś dorobić. Padło na starą drewnianą skrzynkę.

Na drewnie taśma malarska sprawdziła się idealnie.


Kokardka i wcześniej pokazywane drewniane serducho:


Początkowo nie miałam  przeznaczenia na szkrzynkę w tym wymiarze, ale w trakcie pracy  wpadł mi do głowy pomył, że jest idealna na moje gazety wnętrzarskie:) Świetny gazetnik, a właśnie brakowało mi takiego.


 Mam jeszcze 4 takie stare skrzynki, zdobyte w bardzo wspomnieniowym miejscu,więc nie oddam nikomu, choć watościowo nie są drogocenne:) Na jedną mam już kolejny pomysł, reszta czeka na  jakąś kretywną wenę.

4 komentarze:

  1. Prześliczne i romantyczne:))Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Pięknie wyszło i pudło i skrzynka :) Bardzo romantyczne :)

    OdpowiedzUsuń
  3. O Jezusku! Jaki piękny komplet!!!! Dla mnie jest doskonały - jestem zauroczona!!!

    OdpowiedzUsuń