wtorek, 8 lutego 2011

*LOVE*HOME*HOPE*

Jak wspomniałam w poprzednim poście, ostatnio dopadła mnie szablomania. Tym razem połączyłam szablony z pastą strukturalną 3D ze stamperii. Pasta jest drobnoziarnista i daje efekt wypukłej, chropowatej struktury. Powstały urocze, drewniane serduszka. Nie wymyśliłam nic nowego, ale ładny z nich gażdet. Tym bardziej, że wykonany samemu:) Jasne, że można takie kupić w sklepie, za parę złotych, nie brudząc się, nie tracąc czasu, itp, ale jak można sobie odebrać taką frajdę i poczucie tej dumy, że potrafi się samemu:)


Serduszka powstały w dwóch rozmiarach i dwóch wersjach kolorystycznych.
Białe serduszka (większe: 10 x 10 cm, mniejsze: 7 x 8 cm) są dwustronne- z jednej strony jest relief, z drugiej - napis: love, home lub hope oraz atłasowa kokardka

Pasta strukturalna jest akrylowa i bezbarwna. Można ją poźniej pomalować na dowolny kolor. Po pomalowaniu na biało, przetarłam papierem ściernym cały relief, aby go troszkę wyrównać oraz postarzeć. Dodatkowo zrobiłam jeszcze czarną przecierkę. 


Powstały także serduszka ecru z brązową przecierką. Są w rozmiarze 10 x 10 cm, jednostronne. Ornament został pocieniowany.

Każde serduszko jest inne. I kilka moich aranżacji:
 Sereduszka można wykorzytać do różnych celów, można je powiesić na ścianie, na różnorakich uchwytach, wieszakach itd. Można też zrobić kompozycję np. z wierzby kręconej i powiesić kilka na gałązkach. Ja ze swojego zrobiłam brelok do kluczy.

1 komentarz:

  1. no prosze i poznalam kolejna kreatywna duszyczke :) bardzo ladnie i ciekawie wyszly Ci te serducha ; dziekuje za odwiedziny :) :)

    OdpowiedzUsuń